Spotkanie Wigilijne w Domu Pomocy Społecznej w Kraśniku

 (link otworzy duże zdjęcie)

Szczególny dzień i szczególni goście… Modlitwa, życzenia świąteczne i ciepła atmosfera towarzyszyły nam podczas dzisiejszego "Spotkania Wigilijnego", które było nam dane świętować wspólnie z naszymi przyjaciółmi. Serdeczne podziękowania dla Pana Andrzeja Rolli - Starosty Kraśnickiego, Pana Andrzeja Cieśli - Wicestarosty Kraśnickiego, księdza dziekana Jerzego Zamorskiego, dyrektorów placówek pomocy społecznej, delegacji mieszkańców z DPS w Popkowicach i DPS w Gościeradowie, mieszkańców i pracowników naszego DPS za udział we wspólnym świętowaniu. Szczególne podziękowania kieruję do naszych przemiłych gości - artystów i opiekunów TEATRU WOJTUŚ za niezwykłe przedstawienie jasełkowe. Dziękuję, że uświetniliście swoim występem naszą dzisiejszą uroczystość.

Wyrazy wdzięczności kieruję również do Pana Jarosława Stawiarskiego - Marszałka Województwa Lubelskiego, za piękne życzenia i ciepłe słowa skierowane w liście do wszystkich uczestników naszego dzisiejszego spotkania.

Opublikowano: 19 grudnia 2019 15:53

Kategoria: Aktualności

Spotkanie Wigilijne w Domu Pomocy Społecznej w Kraśniku

Wyświetleń: 234

Dom Pomocy Społecznej w Kraśniku

Realizacja: IDcom.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.