Spotkanie Wigilijne w Domu Pomocy Społecznej w Kraśniku

(link otworzy duże zdjęcie)

Szczególny dzień i szczególni goście… Modlitwa, życzenia świąteczne i ciepła atmosfera towarzyszyły nam podczas dzisiejszego "Spotkania Wigilijnego", które było nam dane świętować wspólnie z naszymi przyjaciółmi. Serdeczne podziękowania dla Pana Andrzeja Rolli - Starosty Kraśnickiego, Pana Andrzeja Cieśli - Wicestarosty Kraśnickiego, księdza dziekana Jerzego Zamorskiego, dyrektorów placówek pomocy społecznej, delegacji mieszkańców z DPS w Popkowicach i DPS w Gościeradowie, mieszkańców i pracowników naszego DPS za udział we wspólnym świętowaniu. Szczególne podziękowania kieruję do naszych przemiłych gości - artystów i opiekunów TEATRU WOJTUŚ za niezwykłe przedstawienie jasełkowe. Dziękuję, że uświetniliście swoim występem naszą dzisiejszą uroczystość.

Wyrazy wdzięczności kieruję również do Pana Jarosława Stawiarskiego - Marszałka Województwa Lubelskiego, za piękne życzenia i ciepłe słowa skierowane w liście do wszystkich uczestników naszego dzisiejszego spotkania.

Opublikowano: 19 grudnia 2019 15:53

Spotkanie Wigilijne w Domu Pomocy Społecznej w Kraśniku