WZNAWIAMY ODWIEDZINY MIESZKAŃCÓW w Domu Pomocy Społecznej w Kraśniku

Z uwagi na etapowe łagodzenie ograniczeń związanych z epidemią choroby COVID-19 i potrzebą dostosowania funkcjonowania placówek całodobowych do aktualnej sytuacji epidemiologicznej informuję, że z dniem 01 lipca umożliwiamy RODZINOM odwiedziny swoich bliskich zamieszkujących w Domu Pomocy Społecznej w Kraśniku. Odwiedziny będą możliwe wyłącznie po telefonicznym uzgodnieniu daty i godziny wizyty, z zachowaniem podstawowych zasad reżimu sanitarnego a w szczególności zakrywania ust i nosa oraz dystansu społecznego, początkowo jedynie na terenie zielonym.

Jednocześnie informuję, że mając na uwadze dynamicznie zmieniającą się sytuację w zakresie rozprzestrzenia się koronawirusa, łagodzenie ograniczeń poprzez umożliwienie odwiedzin, uzależnione będzie od indywidualnych sytuacji występujących w naszym DPS, dostosowane do aktualnego poziomu zagrożeń i może zostać w każdej chwili odwołane.

Realizując powyższe mamy na celu ochronę mieszkańców - należących do grupy podwyższonego ryzyka, przed zachorowaniem.

Szczegółowe informacje:
Pracownik socjalny - tel. 81 458 70 17

Opublikowano: 30 czerwca 2020 09:03

Kategoria: Komunikaty

KOMUNIKAT! WZNAWIAMY ODWIEDZINY MIESZKAŃCÓW W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W KRAŚNIKU

Wyświetleń: 147

Dom Pomocy Społecznej w Kraśniku

Realizacja: IDcom.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.