ODWIEDZINY MIESZKAŃCÓW Domu Pomocy Społecznej w Kraśniku ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA!

Szanowni Państwo,
obecna sytuacja epidemiczna, związana z nagłym wzrostem zachorowań na terenie naszego powiatu wymaga od nas przywrócenia ograniczeń mających na celu odpowiednie zabezpieczenie i ochronę najbardziej narażonych na ryzyko zakażenia koronawirusem osób niepełnosprawnych, przewlekle chorych i osób w podeszłym wieku.

W związku z powyższym zawieszamy do odwołania możliwość odwiedzin mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Kraśniku.

Jednocześnie zachęcam Państwa do kontaktów telefonicznych z mieszkańcami.

Domu Pomocy Społecznej w Kraśniku
Katarzyna Skorupa

Dodatkowe informacje:
sekretariat: tel. 81 825 27 21 (w godz. 7-15)
pracownik socjalny: tel. 81 458 70 17 (w godz. 7-15)

Opublikowano: 09 sierpnia 2020 13:45

Kategoria: Komunikaty